Workshop: Ouder-kind yoga (2,5j-6j)
Datum (eerstvolgende)
- 27 feb 2022
- Voorbij.
Tijd
- 09.30 - 10.30
Prijs
- € 17,00
Dit jaar kan je opnieuw volop genieten van ouder-kind yogalessen met Mariam op zondag 27 februari, van 9:30h tot 10:30h.
Tijdens deze workshop van 60 minuten leggen wij verbinding met elkaar. SAMEN staat hier centraal, en dit op het niveau van het kind. De ouders worden uitgenodigd om SAMEN yogaoefeningen te doen, SAMEN creatief aan de slag te gaan en vooral te genieten van een uurtje quality time!
De kinderen leren verschillende technieken en kunnen daarmee ook thuis aan de slag gaan. Wij ademen en bewegen zodat alles even weer in balans komt.
♦ Datum(s): 27/02/2022, van 09:30h tot 10:30h.
♦ Prijs: € 17,00
♦ Plaatsen: 15
♦ Leeftijd: 2,5 – 6
♦ Locatie: Merelbeke

Locatie
Docent
-
MariamYogadocente, creatief therapeut, bezielster YTB
Organisator dagelijkse therapiesessies, zaakvoerder MAF Spirit, voorzitter (m)af! de creatieve droomfabriek en bezielster YTB.
Ik ben Mariam, Duitse van nationaliteit en woon al bijna 20 jaar in België. Ik heb mijn eigen therapiepraktijk in Gent en Antwerpen en ik ben gespecialiseerd in lichaamsvoeling, ademtherapie, yoga therapie, traumaverwerking en nog andere interessante stromingen.
