Yoga Flow op woensdagochtend
Datum (eerstvolgende)
- 08 feb 2023
Tijd
- 09.00 - 10.00
Prijs
- € 15,00
De Yoga Flow is een intensieve Yang Flow. Je krijgt in de les een reeks opeenvolgende yogahoudingen die aan elkaar gelijmd worden met een Vinyasa Flow. De bijbehorende ademhaling is krachtig en zorgt dat je na een uur voelt dat je intens gesport hebt.
De Yoga Flow wordt altijd aangeboden met diverse opties waardoor het toegankelijk is zowel voor beginners als gevorderden. Je zult veel verschillende yogahoudingen aanleren en hierdoor zowel conditie als spierkracht ontwikkelen.
Doordat de Yoga Flow een aaneenschakeling van houdingen is en de ademhaling sterk gecontroleerd wordt, is deze vorm van yoga enorm fijn om een uur je gedachten uit te schakelen. Je komt tot rust, dichter bij jezelf en voelt de energie na een uur weer stromen.
Docent
-
MariamYogadocente, creatief therapeut, bezielster YTB
Organisator dagelijkse therapiesessies, zaakvoerder MAF Spirit, voorzitter (m)af! de creatieve droomfabriek en bezielster YTB.
Ik ben Mariam, Duitse van nationaliteit en woon al bijna 20 jaar in België. Ik heb mijn eigen therapiepraktijk in Gent en Antwerpen en ik ben gespecialiseerd in lichaamsvoeling, ademtherapie, yoga therapie, traumaverwerking en nog andere interessante stromingen.
